On my wishlist [3] http://knizni-doupe.cz 


Buenos dias,
 tak asi všem je jasné o co v tomto meme půjde. Tento meme je z dílny Book chick city a cílem je zveřejnit knihu popřípadě knihy, které bych si chtěla přečíst. Můžou to být starší, ale i nový či knihy, které ještě nevyšli. Sice tento meme má vycházet v sobotu, ale já mám na soboty jiné plány, tak bude vycházet každý čtvrtek!
 


 Poslední dobou nemám vůbec čas, ale nakonec když už to vypadalo, že tento článek vůbec nebude jsem se do toho pustila a tudíž pro dnešní díl tu je kniha TO a druhou pozici obsadila 'Tahle píseň ti změní život'

 It na Goodreads | IT na web
TPTZŽ na Goodreads | TPTZŽ na webuhttp://nd06.jxs.cz/424/194/cad6d5a35a_96110216_o2.png
 Tahle píseň ti změní život je kniha o které přemýšlím popravdě trochu déle, ale stále jsem rozhodnutá tak napůl. Poslední dobou jsem si hodně YA oblíbila(ovšem jak které) a tak přemýšlím, že mezi ně zařadím i tuto.  Ještě jsem si  moc recenzí na tuto knihu nečetla, protože jsem vždy na té stránce našla něco, co mě zajímalo daleko více.
***
To je přesně ten typ knihy na výzvu, protože má přes 1000 stránek(!) a jestli ji někdy přečtu, tak už přečtu cokoliv. Nikdy bych asi na ni nepřišla nebýt stejnojmeného filmu, který nedávno dávali. Upřímně jsem od S. K. ještě nic nečetla, protože vždy v knihkupectví najdu něco pro vhodnějšího, ale jestli ho někdy spatřím v knihovně, zřejmě se nebudu rozhodovat dlouho. Už jen ta obálka je úžasná!
http://nd06.jxs.cz/424/194/cad6d5a35a_96110216_o2.png 

Četli jsme už jednu z těchto knih? Jak se vám lí


s

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za váš komentář a nezapomeňte mi tam hodin i link na váš blog, ať se též zabavím :3

Používá technologii služby Blogger.
 

Instagram

Spolupracuji

GbVxn.jpg

V zájmu spolupráce mě najdete na e-mailu:

AnikaRodriguez@seznam.cz

Pravidelní čtenáři