~Knihžíšek a Vánoce | Knihy pod stromečkem ~Lepší pozdě než-li nikdy... Vánoce a Silvestra jsem si velice užila a je škoda, že nastal leden. Na Vánoce 2015 tedy zbyly jen vzpomínky. Ráda bych vám ukázala jaké krásné knihy  se mi objevily pod stromečkem. Ještě než přejdeme k nim, je mi líto, že články nevychází tak, jak by měly, ale prostě je to takové slabší období. Bylo a bude dost školy, výkendy, kdy bych normálně psala a připravovala si články, trávím odpočinkem a cestami.
Jinak mi nezbývá nic jiného, než vám popřát do začínajího roku 2016 to nejlepší!


 

Začnu tedy těmito dvěma, které už jsem dostala předčasně k Vánocům, když jsem trávila své tři dny na dětském v nemocnici. Řekla jsem mamce, že výběr je na ní a tak mi donesla Vůni krve, po které jsem už pokukovala, protože mi anotací připomíná Dotkni se temnoty od Karen Chance. A druhou kráskou je bohužel druhý díl Lockwooda a spol. Šeptající lebka. O knihách od tohoto autora už jsem slyšela a hned jsem se vrhla na čtení, i přestože jsem nečetla první díl. 

 
Noční host mi padl do oka v Levných knihách a za nádhernou cenu 39,- jsem ji tam nemohla nechat. Má překrásnou obálku v paperbacku a velice se na ni těším.  Netopýr od samotného Jo Nesba byl už hodně dlouho na mém wishlistu a proto jsem byla úplně štastná, když se mi jako e-kniha objevil v nové čtečce také od Ježíška. 

 
V neposlední řadě tu je První, poslední díl z trilogie Selekce, ale zjistila jsem, že si z druhého dílu moc nepamatuji, takže čtení První asi ještě chvíli počká. A z téže návštěvy Levných knih, ze které jsem si odnesla Nočního hosta, jsem si odnesla i Cinder s perfektní obálkou. Nemůžu si pomoc, ale i přestože obě knihy jsou o něčem jiném, docela se k sobě hodí, ne?

Jaké knihy a e-knihy byly pod vaším stromečkem?

Instagram | Facebook | Ask
Anika Rodriguez 

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za váš komentář a nezapomeňte mi tam hodin i link na váš blog, ať se též zabavím :3

Používá technologii služby Blogger.
 

Instagram

Spolupracuji

GbVxn.jpg

V zájmu spolupráce mě najdete na e-mailu:

AnikaRodriguez@seznam.cz

Pravidelní čtenáři